اینجا کجاست؟

اینجا دنیای ناشناخته ای است که ما سعی داریم یک قدم از این راه تاریک را برای شما روشن کنیم 😊❤

به چه علت شروع کردم؟

سال ها پیش، اوایل دانشگاه بسیار نیاز داشتم کسب و کاری راه بندازم و درآمدی داشته باشم، شروع به کار طراحی و چاپ تیشرت و ماگ کردم. الان در حال حاضر بعد از حدود 4 سال اسم سایت الدورادو هست. بعد از 4 سال با خودم فکر کردم دیدم حال دلم خوب نیست، میخواهم فراتر از این بروم، میخواهم خودم مستقیم تاثیرگذار باشم و روی زندگی مردم تاثیر بگذارم، اوایل دانشگاه من تلاش زیادی برای رشد شخصیت خودم کردم تا در نتیجه تاثیرش رو در کسب و کارم دیدم، و بعد 4 سال آموزش دیدن در حوزه رشد و توسعه فردی اینجا هستم و میخواهم تجربیات و دانشی که دارم را در اختیار شما دوستان بگذارم.

از ته دلم خوشحالم و امیدوارم هرچقدر هم کوچک راه زندگی تان را آسان تر کنم.❤

چه شد به اینجا رسیدم؟

همان وقتی که بچه بودم بسیار دوست داشتم استقلال داشته باشم و همیشه منتظر این بودم که به هجده سالگی برسم و کسب و کارم را شروع کنم. خیلی صبر کردن سخت بود ولی در همان سال های بچگی سعی میکردم مهارت های مختلف رو یاد بگیرم، مثل فتوشاپ و پریمیر، سئو، کدنویسی، فروش و درنهایت برای اینکه بتوانم زندگی بهتری داشته باشم در سایت های مقالات مرتبط با توسعه فردی را میخواندم.الان خوشحالم که در بچگی اینقدر خوب تلاش کردم و یه تشکر از بچگی خودم میکنم 😎

تیر ماه سال 98 کم کم ایده های کسب کار به ذهنم رسید و در نهایت مهر 98 اولین فروشم بود. احتمالا خیلی ها بدانید که چقدر فروش اول لذت بخش هست و همیشه در ذهن مان می ماند. سال اول کسب و کارم زیاد مناسب نبود، ولی بالاخره با آموزش هایی زیادی که دیدم و تلاش های زیادی که انجام دادم توانستم کسب و کارم را به جای بالایی برسانم. ولی بعد از 3 سال و نیم بعد از اینکه ایده کسب و کار اولم به ذهنم آمد با خودم گفتم این کاری نیست که بخواهم تا آخر عمر انجام دهم. من میخواهم تاثیرگذار باشم و زندگی مردم را مستقیم بهبود بدهم.

میدانستم میخواهم آموزش بدهم ولی نمیدانستم چه چیزی را! مهارت های زیادی داشتم، از جمله فروش و بازاریابی، ادیت عکس و فیلم، تولید محتوا و کلی مهارت های دیگر…

اما به این فکر کردم چه چیزی در زندگی ام بیشترین کمک را به من کرده است و آنجا بود که متوجه شدم آموزش های توسعه فردی چقدر زندگی ام را زیباتر کرده بود، نه تنها در زندگی شخصی ام بلکه تاثیرش در کسب و کار و روابطم محسوس بود! به همین علت من تصمیم گرفتم تجربیات و دانشی که دارم را به دیگران هم بدهم تا آن ها هم بتوانند تاثیرش را در زندگی خودشان مشاهده کنند.

هر روز تلاشم بر این است که سطح دانشم را در این حیطه افزایش بدهم و در نتیجه مطالب بهتر و بروز تری به شما دوستان عزیزم ارائه بدهم.

درحال حاضر که دارم این صفحه را مینویسم، سایت هنوز کامل نیست و درحال کامل کردم بخش های مختلف آن هستم، هنوز هیچ دوره ای برای سایت آماده نکرده ام و تنها 3 مقاله راجع به تمرکز (مهمترین موضوعی که به من خیلی کمک کرد) در سایت هست. اینجا را گذاشته ام که روزی برگردم و پیشرفت هایم را در ادامه بنویسم.

مرسی از تمام کسانی که زمان گذاشتند و این صفحه را کامل خواندند، الان ما یه قدم به هم نزدیکتریم 😎🔥

برخی از نمونه کارها

از نمونه کارهای ما دیدن کنید حتما

نظرات برخی از دانشجویان

اراده آهنین های آکادمی استادیار